Skip to content

Tanie żaluzje

Szanowni Państwo,

jesteśmy zespołem profesjonalistów, specjalizującym się w doradztwie, sprzedaży i montażu wszelkiego typu systemów osłonowych.

Zajmujemy się także kompleksowymi remontami wnętrz, Oferujemy m.in. prace w zakresie malowania, tapetowania, układania glazury, terakoty, paneli podłogowych, ścianek działowych, montażu instalacji elektrycznej i hydraulicznej, prace montażowe, np. drzwi, parapety, okna.

Rolety Szczecin

rolety okienne
rolety okienne
Nasza firma powstała w Szczecinie dzięki ludziom, którzy z pasją i zaangażowaniem, od lat zajmują się tematem dekoracji i osłon okiennych.
Idea przedsiębiorstwa zrodziła się z myślą o klientach poszukujących ciekawych, czasem niekonwencjonalnych rozwiązań, zapewniających zarówno pracę jak i wypoczynek w warunkach odpowiedniego nasłonecznienia wnętrza i gwarantujących poczucie prywatności i bezpieczeństwa.
Systemy jakie możemy Państwu zaproponować spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W parze z funkcjonalnością, nasze wyroby charakteryzuje estetyka i dbałość o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół.
Zapewniamy, że stosunek jakości do ceny utrzymujemy na konkurencyjnym poziomie, co w praktyce oznacza, że możecie Państwo nabyć doskonały jakościowo produkt w satysfakcjonującej, przystępnej cenie.

Możemy zaoferować m.in. rolety materiałowe, żaluzje, plisy, rolety rzymskie, maty bambusowe, żaluzje pionowe, rolety zewnętrzne zabezpieczające i antywłamaniowe, markizy, moskitiery ramowe, moskitiery rolowane i plisowane, folie antywłamaniowe oraz przeciwsłoneczne, rolety z folii refleksyjnych,.


REALIZUJEMY ZLECENIA EKSPRESOWE - NAWET W OKRESIE 2 DNI OD DATY ZAMÓWIENIA

NASZA DEWIZA TO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I ZADOWOLENIE KLIENTA

Współpracujemy z wiodącymi producentami, a nasi monterzy to fachowcy, działający na rynku od wielu lat, dlatego możecie być Państwo pewni, że zakupiony produkt, to produkt na lata, spełniający wszystkie Państwa oczekiwania.

Nasze systemy objęte są gwarancją trwającą do 36 miesięcy

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options